Εμπλουτισμός της μεθόδου εκπαίδευσης «Μαθαίνω έξυπνα» με τη χρήση πλατφόρμας επιβράβευσης
Η μέθοδος εκπαίδευσης «Μαθαίνω έξυπνα» αποκτά ποιοτικότερο χαρακτήρα, με τη χρήση νέου τρόπου επιβράβευσης των μαθητών. Η υλοποίηση του νέου τρόπου επιβράβευσης πραγματοποιείται διαδικτυακά με τη χρήση ειδικής πλατφόρμας.
Ο στόχος της εφαρμογής αυτής είναι αφενός να ενισχύσει την ανάπτυξη των δεξιοτήτων και την βελτίωση της κοινωνικής συμπεριφοράς κάθε μαθητή και αφετέρου να δώσει τη δυνατότητα στον εκπαιδευτικό, να διαχειρίζεται με επιτυχία ολόκληρη την τάξη μελέτης.